برداشت گل محمدی در شهرستان گل وگلاب

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر گفت: برداشت گل محمدی در شهرستان بردسیر از اوایل اردیبهشت آغاز شده است.

حیدرآبادی  گفت: هر ساله از اوایل اردیبهشت، برداشت گل محمدی ابتدا در بخش‌های مرکزی و نگار و اواخر اردیبهشت ماه در بخش‌های لاله زار و گلزار شروع می شود و تا اواسط تیرماه ادامه می‌یابد.

وی با بیان اینکه طی امسال به علت برودت هوا این رویکرد با تاخیر مواجه شده است،  تصریح کرد: از ۲۱ اردیبهشت ماه، برداشت از سطحی بالغ بر ۳۱۴ هکتار گلستان گل محمدی در بخش‌های مرکزی و نگار آغاز شده است و پیش بینی می شود که تا دهه دوم خردادماه ادامه داشته باشد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر بیان داشت: شهرستان بردسیر با سطحی بالغ بر ۳ هزار و ۷۰۰ هکتار گلستان گل محمدی بارور و غیربارور، رتبه دوم کشوری و رتبه نخست استانی را در کشت گل محمدی به خود اختصاص داده است و به شهرستان گل وگلاب شهرت دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا