برداشت طلبکار از حساب انباشت شهرداری؛حمل‌ونقل عمومی در کرمان تعطیل می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان گفت: با برداشت طلبکار از حساب انباشت شهرداری مربوط به کارت‌بلیط شهروندان، امکان تعطیلی حمل‌ونقل عمومی وجود دارد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، هادی خدادادی به برداشت وجوه نقد از حساب اجتماعی انباشت سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان اشاره کرد و گفت: این حساب انباشت در یکی از بانک‌ها و مربوط به سیستم کارت‌بلیط بوده است؛ بنابراین، با این اقدام احتمال عدم سرویس‌دهی در ناوگان اتوبوس‌رانی وجود دارد.
وی با بیان اینکه حساب اجتماعی انباشت متعلق به مردم بوده و هنوز تعیین‌تکلیف نشده است، افزود: در حال حاضر، با برداشت مبالغ این حساب با عدم موجودی مواجه شده‌ایم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا