برای عبور از بحران کم آبی تلاش میکنیم

🔹مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: با تلاش و همکاری می توانیم بحران کم آبی را پشت سر گذاریم و مشکلات کم آبی را مدیریت کنیم.

🔰به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، علیرضا عبدیان در جلسه خود با معاونین برنامه ریزی، بهره برداری و توسعه آب، خدمات مشترکین و درآمد، منابع انسانی و مدیران امور کرمان؛ به خشکسالیهای متوالی و کاهش میزان بارندگی در کرمان اشاره کرد و گفت: با شروع فصل گرما و افزایش دما ، مصرف آب افزایش می یابد و با چالش کم آبی در سطح شهر مواجه می شویم در نتیجه برای عبور از بحران تابستان باید تمام تلاش خود را به کار گیریم.

🔹مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان بر تجهیز تانکرهای سیار و به روز نگهداشتن آنها جهت استفاده در هنگام بحران تاکید کرد و افزود : تانکر های آبرسان سیار اکنون باید مورد بررسی قرار گیرند تادر صورت نیاز تجهیز شوند که در فصل تابستان با بهره گیری از آنها مشکل بی آبی را در کمترین زمان ممکن رفع کنیم .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا