برای حل مشکلات قضایی 3 معدن در جنوب کرمان، برای برگشت به چرخه تولید تصمیم گیری شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، مسلم مروجی فرد از بررسی و تصمیم گیری در رابطه با 3 معدن در جنوب کرمان در جلسه استانی ستاد اجرایی سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید با حضور حجت الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان و جمعی از مسئولان استانی خبر داد.
 
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این جلسه ضمن تشکر از مجموعه قضایی استان کرمان، اظهار داشت: همراهی و حمایت های دستگاه قضایی استان باعث دلگرمی مسئولان و سرمایه گذاران و رونق تولید در جنوب استان شده است.
مسلم مروجی فرد با اشاره به واحدهای صنعتی و معدنی زیادی که در جنوب کرمان فعالیت دارند، افزود: در این واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی، برای تعداد زیادی از جوانان اشتغالزایی شده است که این امر از بسیاری از جرائم احتمالی جلوگیری کرده است.
 
وی بیان داشت: بررسی درخواست و حل مشکل 3 معدن کرومیت بختیار، معدن مس درب مزار و معدن مس رمشک در جنوب کرمان و به همت دستگاه می تواند باعث اشتغال و رونق تولید در منطقه شود.
 
در ادامه حجت الاسلام حمیدی رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اهمیت اشتغال و تولید بر اجرای دقیق قانون جهت حل مشکلات واحدهای تولیدی تاکید کرد.
 
وی گفت: سیستم قضایی در جهت حل مشکلات واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید در این واحدها در چارچوب قانون عمل خواهد کرد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا