با پیگیری دستگاه قضا

ماشین‌های ریگان‌خودرو رفع توقیف شد

رییس کل دادگستری کرمان اعلام کرد که مشکل توقیف خودروهای پلاک شده شرکت ریگان خودرو مستقر در شرق این استان رفع و مقرر شد این خودروها در گمرگ رفع توقیف شوند.

به گزارش خبرنگار، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی روز یکشنبه در نشست شورای پیشگیری از وقوع جرم استان کرمان در محل فرمانداری بم، بازدید از کارخانه های منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید را تشریح و تاکید کرد: تولید خودرو از نیازهای ضروری کشور است و برخی شرکت ها نیز مشکلاتی دارند که نیازمند پیگیری است.

حمیدی اظهارداشت: ریگان خودرو از شرکت های مشکل دار بود که امروز مقرر شد خودروهای توقیفی آن در گمرک که به نام مردم پلاک شده اند، رفع توقیف شوند.

رییس کل دادگستری استان کرمان افزود: طی بررسی به عمل آمده توقیف به نام خود اشخاص بود که دستور صادر شد تا این خودروها رفع توقیف شود و در اختیار افراد قرار گیرد.
به گفته وی، بخشی از خودروهای این شرکت در گمرک رفع توقیف و ترخیص خواهد شد تا در اختیار مشتریان قرار گیرد و بخشی دیگر که هنوز پلاک نشده و مشکلات گمرکی دارد نیز بتدریج پیگیری می شوند.

رییس کل دادگستری استان کرمان که از روز گذشته در سفری ۲ روزه به شرق استان کرمان آمده است در این نشست با اشاره به موضوع حاشیه نشینی گفت: حاشیه شهر زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست و از دلایل ایجاد حاشیه نشینی نیز نبود نظارت کافی است که برای جلوگیری از آن باید نظارت ها ۱۰۰ درصدی باشد تا چنین اتفاقات ناخوشایندی رخ ندهد

وی بیان کرد: افرادی که مسئول نگهداری زمین هستند مانند منابع طبیعی، راه و شهرسازی،بنیاد مسکن و شهرداری نظارت کافی بر اراضی ندارند.

حمیدی اظهارداشت: ایجاد یک شهرک و حاشیه‌نشینی یک شبه رخ نمی‌دهد بلکه شاید ۱۵ سال قبل اتفاقی رخ داده و یکسری اراضی دولتی در حاشیه شهر تصرف شده، به مرور زمان و بتدریج مردم نیازمند یا برخی افراد سودجو اراضی دولت را در بحث منابع طبیعی یا راه و شهرسازی تصرف کرده‌اند.
به گفته وی زمانی که شهرک یا یک معضل اجتماعی به وجود آمده است انتظار می رود این موضوع را بسرعت مدیریت کرد و ناهماهنگی هایی که باعث ایجاد این مشکل شده مرتفع شود تا مردم بتوانند اسناد مالکیت خود را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگاردراین جلسه مسائل مرتبط با حاشیه نشینی در شرق استان کرمان نیز بررسی شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا