با حضور شهردار کرمان:


ساختِ پارک آموزشی ویژه دانش‌آموزان نابینا آغاز شد

توسط شهردار کرمان، کلنگ ساختِ پارک آموزشی (شهرک تحرک و جهت‌یابی) ویژه دانش‌آموزان نابینای کرمان در مرکز آموزشی نابینایان «شهید عرب‌نژاد» به زمین زده شد.
به گزارش کِرنا، شهردار کرمان، در مراسم کلنگ‌زنی پارک آموزشی ویژه دانش‌آموزان نابینا که با حضور مدیر اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان برگزار شد، پیگیری برای ایجاد پارک آموزشی در مجموعه آموزشی «شهید عرب‌نژاد» را کاری بزرگ دانست و گفت: امیدوارم بتوانیم در حد وظایف و اختیارات خود، بخشی از کار را برعهده بگیریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا