بازدید فرماندار و رییس انجمن کتابخانه های عمومی سیرجان از اداره کتابخانه های عمومی شهرستان

صبح امروز یازدهم اسفندماه، سهراب بهاالدینی، فرماندار ویژه و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی سیرجان، با حضور در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و کتابخانه شهیدمطهری با رییس و کتابداران این اداره دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار ویژه سیرجان ضمن ابراز خرسندی از وضعیت و جایگاه مطلوب کتابخانه های عمومی شهرستان گفت:
کتابخانه مرکز ایجاد انگیزه است و جوانان تحصیل کرده و یا در حال تحصیل برای سپری کردن اوقات فراغت، مطالعه کتب خارج از درس و بهره‌گیری آموزشی از منابع و کتابهای موجود به آن مراجعه می‌کنند و این فرصت بسیار مهم و مغتنم است.

بهاالدینی همچنین با اعلام رضایت از عملکرد اداره کتابخانه های شهرستان و مسئولین و کتابداران کتابخانه ها، با اهدای لوح سپاس از آقای بلوردی رئیس اداره کتابخانه ها تقدیر بعمل آورد.

گفتنی است، فرماندار سیرجان با حضور در کتابخانه شهید مطهری به عضویت این کتابخانه درآمدند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا