بازدید رئیس کل دادگستری استان از روند برگزاری مزایده فروش ۱۰۱۰ خودرو در کرمان

رئیس کل دادگستری استان کرمان ضمن بازدید از روند برگزاری بزرگترین مزایده خودروهای توقیف شده در پارکینگ مرکزی شورای مبارزه با مواد مخدر این استان، گفت: در این رابطه یک اقدام جهادی انجام شده و ۱۰۱۰ خودرو در مرحله نخست آماده مزایده و فروش است.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در حاشیه بازدید از روند برگزاری مزایده خودروهای سبک و سنگین موجود در پارکینگ شورای مبارزه با مواد مخدر استان کرمان افزود: ریاست قوه قضائیه در بازدید دی ماه سال گذشته از این پارکینگ بر تعیین تکلیف این خودروها تاکید ویژه‌ای داشت که پس از صدور دستورات، ضمن تشکیل کارگروه های تخصصی، اقدامات موردنیاز از جمله تعیین تکلیف پرونده قضائی، تعیین اصالت خودرو، قیمت‌گذاری و سایر اقدامات تخصصی انجام شده و در حال حاضر بزرگترین مزایده خودروهای توقیف شده در استان کرمان در حال انجام است.

وی ضمن بیان این مطلب که از مجموع خودروهای موجود در مزایده، ۶۰ دستگاه خودروی سنگین و مابقی خودروهای سواری و باری است، تاکید کرد: این خودروها به مدت هفت روز در معرض مزایده قرار داشته که یک روز به صورت الکترونیکی و شش روز به صورت حضوری بوده و روزانه قریب به دو هزار نفر از اقصی نقاط کشور از این خودروها بازدید کرده اند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه در قیمت گذاری کارشناسی این خودروها تاکید بر این بوده که هم صرفه و صلاح بیت المال حفظ شود، گفت: در این راستا همچنین به نحوی انجام شده که قیمت ها نزدیک به قیمت واقعی بوده و انگیزه لازم برای خریداران وجود داشته باشد و مقرون به صرفه باشد.

وی ضمن اشاره به این مطلب که با فروش این خودروها نیمی از خودروهای موجود در این پارکینگ ساماندهی می‌شود، اظهار کرد: پس از برگزاری این مزایده، تاکید بر این است که سایر خودروها نیز به صورت مستمر تعیین تکلیف شوند تا از دپوی خودروها در پارکینگ مرکزی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان جلوگیری شود.

حمیدی از اقدامات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، فراجا، سپاه و قضات و مقامات قضائی در راستای برگزاری بزرگترین مزایده فروش خودروهای موجود در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تقدیر کرد و ادامه داد: سیاست بر این است که تعیین تکلیف خودروها به نحوی انجام شود که این خودروها کمتر در پارکینگ بمانند تا هم از بروز خسارت به خودروها جلوگیری شود و هم افرادی که برای خرید این خودروها مراجعه می‌کنند، از خودروهای با کیفیت‌تر و سالم‌تری بهره‌مند شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا