بازدید دکتر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید کشور به همراه دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از‌ مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار کرمان همچنین در ادامه این بازدید با حضور در آسایشگاه «یاران حاج قاسم» از جانبازان قطع نخاعی این آسایشگاه عیادت نمودند.

🔰دکتر پورابراهیمی در این دیدار ضمن عیادت از جانبازن قطع نخاععی از پیگیری جهت تکمیل خانه ایثار است با اعتبار بالغ بر 250 میلیارد تومان تا سال آینده خبر داد

🔰وی همچنین از توافق جهت احداث بیمارستان ۷۰۰ تختخوابه، زائرسرا برای زائران قبر شهید حاج قاسم سلیمانی و تکمیل پروژه توانبخشی جانبازان کرمان نام برد و افزود: طرح ملی مسکن نیز از دیگر موضوعات مهم است و مقرر شد پنج درصد از واحدهای مربوط به این طرح به خانواده ایثارگران، جانبازان و شهداء که فاقد مسکن هستند اختصاص یابد.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا