بازدید از پروژه ی عظیم توسعه‌ی تصفیه خانه فاضلاب شهرکرمان

استاندار کرمان و هیئت همراه به اتفاق دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم شریف کرمان در مجلس، فرماندار کرمان، خانم مهندس شاکری مدیر کل محیط زیست ، حاج آقا مؤیدی عضو شورای شهر، جمعی از مدیران استان ، خبرنگاران ، مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب استان کرمان،معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب، مدیر آبفا شهرستان و دست اندرکاران شرکت سرمایه گذاری پروژه فاضلاب، از پروژه ی عظیم توسعه‌ی تصفیه خانه فاضلاب شهرکرمان بازدید به عمل آورد که در جریان این بازدید آقای مهندس طاهری مدیر عامل آبفا گزارش پیشرفت کار و اطلاعات پروژه را به حضار بازدید کننده ارائه نمود.
بازدید کنندگان در این برنامه از کلیه کارگاههای فعال و اقدامات عمرانی اجرا شده و در دست اجرا تصفیه خانه فاضلاب دیدن کردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا