بارش باران در طول سال بر میدان کوثر/پارک شهید مرتضوی الویت بعدی برای تجهیز به آبیاری بارانی

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه دو از تجهیز میدان کوثر به سیستم آبیاری بارانی خبر داد.
سرویس خبر :مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه دو

علی عسکری با بیان اینکه آبیاری میدان کوثر در گذشته به صورت جاری انجام می شد، افزود:به همت واحد فضای سبز حوزه خدمات شهری منطقه از یکماه گذشته عملیات تجهیز این میدان به سیستم آبیاری بارانی اغاز شده است و به سرعت در حال انجام است.
وی ادامه داد: قریب ۷۰ درصد چمن کاری میدان به آبپاش مجهز شده که تا کنون برای اجرای این عملیات ۹۰۰ متر لوله استفاده شده است.
عسکری هدف از این اقدام را صرفه جویی درمصرف آب، زمان آبیاری و همچنین تسریع در روند آبیاری و صرفه جویی در هزینه و نیروی انسانی عنوان کرد.
وی ضمن تشکر از حمایت های شهردار منطقه و تلاش های همکاران واحد فضای سبز منطقه، اذعان داشت : طرح یاد شده بصورت کامل در پارک اندیشه و در قسمت هایی از پل شهید رجائی اجرا شده است.
وی خاطرنشان کرد: بعد از اتمام میدان کوثر ، ادامه قسمت های باقیمانده پل شهید رجایی انجام خواهد شد.
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه دو پارک شهید مرتضوی را الویت بعدی برای اجرای سیستم آبیاری بارانی عنوان و تصریح کرد: پس از تهیه آبپاش و لوله، این طرح در پارک یاد شده اجرا می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا