انتقال آب خلیج فارس به کرمان، ارزان ترین و سریع ترین پروژه آب رسانی است / برای جلوگیری از مشکلات اجتماعی و امنیتی مسأله آب در کرمان را حل کنید

روفسور زاهدی در دیدار با معاون وزیر نیرو

انتقال آب خلیج فارس به کرمان، ارزان ترین و سریع ترین پروژه آب رسانی است / برای جلوگیری از مشکلات اجتماعی و امنیتی مسأله آب در کرمان را حل کنید

معاون وزیر نیرو: انتقال آب خلیج فارس به کرمان در دستور کار جدی قرار می گیرد

⛔پروفسور محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیگیری های مستمر و مکرر در خصوص رفع مشکل آب شهر کرمان، در دیدار با مهندس جوانبخت معاون آب و آبفای وزیر نیرو، بار دیگر به انتقال آب خلیج فارس به کرمان تاکید کرد.

⛔وی در این نشست که استاندار کرمان نیز حضور داشت، با تحلیل مسایل امنیتی و اجتماعی در کرمان، در صورت تشنه ماندن این استان، ابراز داشت: مشکل آب در کرمان از مرحله هشدار عبور کرده و به بحران جدی رسیده است.

⛔ نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آب خلیج فارس تا رفسنجان آمده و باید به مصرف خانگی در کرمان هم متصل شود، تصریح کرد: پروژه های متعددی را بررسی کردیم که این پروژه ارزان ترین و سریع ترین پروژه ها بود.

⛔وی از موافقت مسئولین وزارتخانه با انتقال آب خلیج فارس خبر داد و گفت: دوستان قول دادند این موضوع را دنبال و انتقال آب را در دستور کار جدی خود قرار دهند.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا