انتصاب دکتر مهرالحسنی به سمت مشاور حوزه سلامت استاندار کرمان

دکتر محمدمهدی فداکار استاندار کرمان طی حکمی “دکتر محمدحسین مهرالحسنی” استاد تمام گروه مدیریت، سیاست‌گذاری و اقتصاد سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمان را به سمت مشاور خود در حوزه سلامت منصوب کرد.

📋 در متن ابلاغ استاندار کرمان عنوان شده است در مسیر پیشرفت سلامت محور استان، زمینه تصمیم‌سازی مبتنی بر شواهد از طریق تعامل موثر و کارآمد با سازمان های مرتبط و ایجاد گروه های مشورتی فراهم آید و با همفکری و نظرات علمی و کارشناسی نخبگان و گروه‌های مردمی، ثبات لازم در حوزه سیاست‌ها، راهبردها و مداخلات کلان حوزه سلامت به عنوان محور پیشرفت و توسعه پایدار ایجاد گردد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا