انتصابات جدید در معاونت حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری کرمان؛ نیکویی: تلاش نیروهای شهرداری در جهت خدمت و پیشرفت شهر است

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان گفت: تلاش همۀ نیروهای شهرداری در جهت خدمت و رفاه شهروندان و پیشرفت شهر کرمان و شهرداری است.به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی، در جلسه انتصاب سه مدیر جدید در حوزه معاونت حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهرداری کرمان افزود: با توجه به تغییر شهرداران مناطق، مهندس مصیب محسن‌بیگی، مدیر حوزه سابق این معاونت، به‌عنوان سرپرست معاونت حمل‌ونقل امور زیربنایی شهرداری منطقه چهار معرفی شد و به‌جای ایشان، «جواد نظری» به این سمت منصوب شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا