امکان استفاده از واکسن تاریخ گذشته عملا منتفی است

🔸پدرام پاک آیین، سخنگوی وزارت بهداشت:

🔹بدون تایید مستندات واکسن خارجی در سازمان غذا و دارو هیچ واکسنی نمی تواند وارد کشور شود.

🔹امکان استفاده از واکسن تاریخ گذشته در مراکز واکسیناسیون عملا منتفی است؛ چرا که همه واکسن ها باید با کد uid اختصاصی در سامانه الکترونیک سلامت ثبت شوند.

🔹اگر تاریخ انقضای واکسن فرا رسیده و یا از تاریخی که در سامانه تی تک برای ویال واکسن درج شده، حتی یک روز گذشته باشد، سامانه اجازه ثبت واکسن را نمی دهد.

🔹واکسن ها و سایر فراوارده های دارویی که مدت اعتبار آنها به اتمام رسیده باشد از سیستم جمع آوری می شوند.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا