افزایش ابر پدیده غالب جوی در کرمان

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر و وزش باد در سطح استان پیش بینی می‌شود.

امین دریافر با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان صاف تاکمی ابریست، گفت:برای امروز افزایش ابر و وزش باد پدیده غالب جوی  در سطح استان پیش بینی می‌شود، اما از اواخر وقت امروز در برخی مناطق شمال، غرب و جنوب شرقی وزش باد داریم که باعث خیزش گردوخاک و غلظت غبار در این مناطق دوراز انتظار نیست.
 وی افزود: همچنین اواخر وقت جمعه ضمن افزایش ابر در مناطق جنوب غربی مرکزی، شمال غربی شاهد بارش پراکنده باران هستیم.

وی بیان داشت: برای روز شنبه وزش باد در مناطق غربی، جنوب شرقی و شمال غربی را داریم که وزش باد در روز یکشنبه نیز کمتر می‌شود و در روز شنبه احتمال گردوخاک در مناطق غربی و جنوب شرقی بیشتر است.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان افزود:همچنین برای روز یکشنبه با ورود سامانه بارشی به استان بیشتر در مرکز، مناطق غربی را در بر می‌گیرد که بیشینه بارش‌ها برای روز دوشنبه است که احتمال بارش باران، تگرگ، تندباد‌های لحظه‌ای و جاری شدن روان آب‌ها ومسیل‌ها دور از انتظار نیست.

دریافر گفت:برای روز سه شنبه نیز وزش باد در مناطق شمال غربی، جنوب شرقی را شاهد هستیم.
 
وی افزود: مانده جیرفت در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۳۳ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین و لاله زار با دمای ۳ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مناطق استان کرمان به ثبت رسیده اند. دریافر حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۵ درجه سانتیگراد اعلام کرد و بیان داشت: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۲۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا