استاندار کرمان:

همه زوار اربعین حسینی ۱۴۰۱ باید در قالب کاروان به کربلا بروند

استاندار کرمان تاکید کرد: افرادی که بدون هماهنگی به مرز مهران مراجعه می کنند همه بازگشت داده می شوند. حتی یک نفر پراکنده به کربلا نرود و راهکار آن را پیدا کنید و امیدواریم کشور سختگیری لازم در این زمینه امسال داشته باشد.

علی زینی‌وند عصر امروز ۲۷ بهمن ماه در جلسه ستاد اربعین حسینی استان کرمان با اشاره به اینکه تعدادی از زائرین اربعین حسینی از طریق پرواز به کشور عراق می روند، تاکید کرد: باید از هم اکنون مذاکرات لازم در این زمینه صورت گیرد تا در ایام اربعین حسینی با بازار سیاه روبرو نشویم.

وی بر لزوم اتخاذ تدابیر گوناگون در مواقع مختلف داشته باشید، ادامه داد: پیش بینی غیررسمی برای بازگشت زوار نیز از سایر مرزها داشته باشیم و مرز شلمچه مرز خروج زوار کرمانی است، شایان ذکر است که مرز مهران وضعیت بهتری دارد و زوار رغبت بیشتری دارند که از این مرز بروند اما ما باید سازماندهی کنیم.

زینی وند با اشاره به ساختار جدید ستاد اربعین اظهار کرد: اربعین حسینی از اهمیت خاصی برای مردم و نظام برخوردار است و کمیته ها باید جدی تر پای کار باشند و وظایف خود را انجام دهند.

وی با بیان این مطلب که استان کرمان باید برجسته ترین استان در حوزه اربعین باشد، تصریح کرد: تا پایان فروردین ماه همه برآوردها و میزان اعزام ها مشخص شود.

وی در هفته مقاومت شبه اربعین در استان کرمان داریم، اظهار کرد: باید موکب ها و زیرساخت های استان سازماندهی کنید و کمک های مردمی متمرکز باشد.

افزایش ۲۰ درصد زوار ایرانی در اربعین ۱۴۰۱

حمید شمس الدینی مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: آخرین اعزام در سال ۹۷ که حدود ۱۱۸ هزار نفر زائر در ایام اربعین به کشور عراق اعزام کردیم.

وی با پیش بینی افزایش ۲۰ درصدی زائران اربعین در سال آینده اظهار کرد: طبق این پیش بینی احتمالا ایران حدود ۵ میلیون نفر در اربعین حسینی به کشور عراق زائر اعزام کند که از این تعداد حدود ۱۴۵ هزار نفر آنها از استان کرمان باشد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: پیش بینی می شود که۶۰ درصد از اعزام زائران از طریق ناوگان حمل و نقل جاده ای انجام شود.

مدیرکل حج و زیارت استان کرمان نیز گفت: پیش بینی می کنیم که برای اعزام زائران اربعین ۱۴۰۱ حدود پنج سورتی پرواز از استان کرمان به کشور عراق داشته باشیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا