از ابتدای امسال تاکنون؛300 کیلومتر از معابر اصلی شهر کرمان خط‌کشی شد

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان گفت: از ابتدای سال جدید، 300 کیلومتر از معابر اصلی شهر کرمان، توسط این سازمان، خط‌کشی محوری شده است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی افزود: تا پانزدهم اردیبهشت‌ماه سال‌جاری، از۹۵۰ کیلومتر خط‌کشی معابر اصلی و پُرتردد شهر کرمان، 300 کیلومتر از معابر خط‌کشی محوری شده است.
وی ادامه داد: به‌غیر از خط‌کشی محوری طولی، خط‌کشی عرضی معابر نیز در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان: در قالب خط‌کشی عرضی نیز بیش از 800 مترمربع سرعتکاه و ۲۳۲ متر مربع خط‌ عابر پیاده، رنگ‌آمیزی شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا