ازمردادماه سال گذشته تا مردادماه امسال؛


بیش از ۴۸۰ هزار مترمربع از معابر شهر کرمان آسفالت شده است

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان گفت: از مردادماه سال گذشته تا مردادماه امسال، بیش از ۴۸۰ هزار مترمربع از معابر شهر کرمان آسفالت شده است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی، با بیان اینکه طی مدت یادشده، بیش از ۶۶۰ هزار مترمربع از معابر شهر نیز زیرسازی شده است، گفت: این میزان از معابر شهر، با وجود محدودیت اجرا و تعویض تأسیسات و زیرساخت‌های شهری، زیرسازی و آسفالت شده است.
وی افزود: در صورتی که اجرا و بهسازی تأسیسات شهری با سرعت بیشتری انجام گیرد، شهرداری آمادگی دارد با سرعت بیشتری خدمت‌رسانی به شهروندان را درخصوص زیرسازی و آسفالت معابر انجام دهد… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا