ارتقای گروه 1018 نیروی شهرداری کرمان/ صدور احکام جدید تا یک‌ماه آینده

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، از اخذ مجوز ارتقا گروه 1018 نیروی شهرداری خبر داد.
به گزارش کرنا، وحید خطیبی گفت: رصد میدانی دغدغه‌های کارکنان شهرداری نشان داد که یکی از مطالبات جدی پرسنل، به‌روزرسانی و ارتقای گروه احکام کارگزینی است.
وی افزود: ارتقای گروه کارکنان شهرداری در راستای تجلیل و قدردانی از زحمات و فعالیت‌های موثر کارکنان شهرداری کرمان و رفع دغدغه‌های معیشتی آن‌ها، با اخذ موافقت کمیته طرح طبقه‌بندی مشاغل شورای کارگری شهرداری‌های استان انجام گرفت… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا