ادارات استان کرمان در روزهای پنجشنبه‌ تعطیل شدند

ادارات استان کرمان در روزهای پنجشنبه‌ تعطیل شدند

طبق مصوبه ستاد مدیریت بحران کرمان و به منظور مدیریت مصرف انرژی، جلوگیری از قطع گاز و تعطیلی صنایع به دلیل برودت هوا و افزایش مصرف انرژی در بخش خانگی و اداری، ادارات، مراکز دولتی و واحدهای آموزشی استان طی روزهای پنجشنبه از هفته جاری و تا آخر سال تعطیل اعلام شدند.

به گزارش خبرنگار، استاندار کرمان روز شنبه در نشست مدیربت بحران استان کرمان ضمن تاکید بر مدیریت مصرف انرژی در استان، افزود: باید کمک کنیم صنعت تعطیل نشود.

محمدمهدی فداکار افزود: ادارات دولتی، مدارس و مساجد باید در ساعات کاری حتما مدیریت مصرف را داشته باشند و در صورتی که ادارات دولتی موضوع مصرف انرژی را رعایت نکنند، گازشان قطع خواهد شد.

براساس مصوبه ستاد مدیریت بحران استان کرمان، تصمیم درباره تغییر ساعت کاری ادارات در روزهای شنبه تا چهارشنبه نیز طی روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا