احداث بزرگ‌ترین مرکز ژنتیک کشور در کرمان

استاندار کرمان با اشاره به ساخت بزرگ‌ترین مرکز ژنتیک کشور در کرمان، گفت: ارائه خدمات پزشکی یک خدمت بسیار ویژه به مردم است. 

 جمعی از متخصصان حوزه پزشکی و خیران سلامت با هدف ساخت بزرگ‌ترین مرکز ژنتیک کشور و همچنین ساخت مرکز بزرگ سلول درمانی در استان کرمان بعدازظهر سه‌شنبه ۲۲ خرداد با استاندار کرمان دیدار و گفتگو کردند.   

محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان در این دیدار گفت: یکی از بزرگ ترین کار‌ها، خدمت به مردم است و ارائه خدمات پزشکی، یک خدمت بسیار ویژه محسوب می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه استان کرمان باید به یک مرجع پزشکی و سلامت در کشور تبدیل شود، بیان داشت: با توجه به موقعیت جغرافیای استان و نیاز مردم استان و منطقه جنوب شرق کشور به خدمات پزشکی و سلامت، راه‌اندازی بزرگ‌ترین مرکز ژنتیک کشور می‌تواند منشأ خیر و برکت فراوانی باشد. 

استاندار کرمان با اشاره به ظرفیت قابل توجه استان در حوزه پزشکی و سلامت، بیان کرد: در زمینه زیرساخت نیز آمادگی همکاری لازم را خواهیم داشت. 

این جلسه با هدف ساخت بزرگ‌ترین مرکز ژنتیک کشور و همچنین ساخت مرکز بزرگ سلول درمانی در استان کرمان و کمک به ساخت بزرگ‌ترین مرکز سلامت شهرستان زرند به کمک خیریه دارالشفا امام رضا (ع) و خیریه ثامن‌الحجج (ع)  کرمان تشکیل شد. 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا