اجرای طرح آرامش در شهر در کرمان

فرمانده انتظامی کرمان از دستگیری ۷۶ خرده فروش مواد مخدر و کشف انواع مواد مخدر با جمع آوری ۲۴۵ معتاد متجاهر در اجرای طرح آرامش در شهر خبر داد.

سرهنگ مهدی پورامینایی گفت: با هدف پیشگیری از جرائم و مقابله با توزیع کنندگان موادمخدر، مأموران فرماندهی کرمان با اقدامات پلیسی و پایش نامحسوس متهمان از قبل شناسایی شده، موفق شدند ۷۶ خرده فروش مواد مخدر را شناسایی و آنان را در چند عملیات ضربتی در نقاط مختلف شهر دستگیر کنند.

وی افزود: بدین منظور بیش از ۷ کیلو انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف و همچنین ۲۴۵ نفر معتاد متجاهر نیز جمع آوری و تحویل کمپ ترک اعتیاد شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی بیان داشت: مقابله اثربخش با معضل خانمان سوز موادمخدر، نیازمند عزم همگانی همه مردم و دستگاه‌های مسئول است تا زمینه‌های اعتیاد در جامعه کاهش یابد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا