اجرای خط انتقال برق به آرامستان «بهشت کریمان» توسط شهرداری کرمان

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان خبر داد:
اجرای خط انتقال برق به آرامستان «بهشت کریمان» توسط شهرداری کرمان

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان گفت: طی چهار ماه اخیر، بیش از 13 میلیارد تومان برای اقدامات مختلف در آرامستان «بهشت کریمان» هزینه شده است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی، با اشاره به اقداماتی ازجمله تأمین تجهیزات خط انتقال برق به آرامستان «بهشت کریمان» و نصب علایم و تابلوها، اصلاح هندسی‌ و ایمن‌سازی مسیر دسترسی به آرامستان، افزود: خط انتقال برق به آرامستان «بهشت کریمان» از بزرگراه «آیت‌الله خامنه‌ای» تا آرامستان جدید به طول 11 کیلومتر توسط شهرداری کرمان در حال اجراست.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا