اجرای اصلاح هندسی تقاطع ولیعصر و میرزاآقاخان

شهردار منطقه سه از اجرای اصلاح هندسی تقاطع ولیعصر و میرزاآقاخان خبر داد.

سرویس خبر : مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه

سید مرتضی حسینی ضمن اشاره به بار ترافیکی تقاطع ولیعصر و میرزاآقاخان ،گفت: برای روان سازی ترافیک اصلاح هندسی با نیوجرسی بصورت موقت و آزمایشی در محل اجرا شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه با بررسی های کارشناسی به این نتیجه رسیدیم که اجرای این طرح کمک بسیار خوبی به کاهش بار ترافیکی این محدوده کرده است ،عملیات اجرای دائم این طرح از اوایل هفته جاری به همت حوزه حمل و نقل و امورزیربنایی این منطقه آغاز شده است و تا هفته آینده به اتمام می رسد.

وی هدف از این اقدام را کاهش و روان سازی بار ترافیکی و جلوگیری از تصادفات احتمالی عنوان کرد و گفت : در اجرای این طرح اقدامات مختلفی از جمله جدول گذاری ،سنگ فرش و نصب علائم ترافیکی انجام می شود.

شهردار منطقه سه خاطر نشان کرد: نقاط ترافیکی دیگری در این منطقه در حال شناسایی است و در صورت نیاز طرح های ترافیکی با توجه به موقعیت اجرا خواهد شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا