*آنچه که باید در خصوص خودروهای گذر موقت باید بدانیم

🔰 سرهنگ عین اله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: اخیراً در فضای مجازی شاهد تبلیغاتی مبنی بر خرید و فروش خودروهای دارای پلاک گذر موقت هستیم. این خودروها با وجود داشتن آپشن های روز و قیمت های بالا، به دلیل پلاک گذر موقت با قیمت پایین فروخته می شوند و خریداران تصور می کنند خودروی لوکس ولی باقیمت پایین خرید کرده اند غافل از اینکه این خودروها هیچ وقت شماره گذاری نخواهند شد.

این مقام پلیس در ادامه گفت :
🔺وارد کننده خودرو صرفا مجاز به بهره برداری و رانندگی با آن می باشد
🔺فرد دیگری غیر از وارد کننده حق رانندگی با آن را ندارد.
🔺واردکننده اجازه واگذاری به غیر را به هیچ وجه نخواهد داشت.
🔺 مدت تردد در داخل کشور محدود و بعد از مهلت تردد باید از کشور خارج شود.
🔺 خرید و فروش خودروهای دارای پلاک گذر موقت مغایر با قوانین بوده، بنابراین توصیه می شود فریب تبلیغات فضای مجازی را نخورید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا