آغاز بهسازی و ساماندهی بوستان‌ها و لچکی‌های فضای سبز

شهردار منطقه سه شهر کرمان خبر داد:
آغاز بهسازی و ساماندهی بوستان‌ها و لچکی‌های فضای سبز

شهردار منطقه سه شهر کرمان، از بهسازی و ساماندهی بوستان‌ها و لچکی‌های فضای سبز در این منطقه خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمرتضی حسینی، بوستان‌ها و فضای سبز شهری را عامل تلطیف هوا، تأثیرگذاری مثبت بر سیمای بصری شهر و آرامش روانی شهروندان دانست و گفت: تعدادی از بوستان‌ها و لچکی‌ها شناسایی و بهسازی و ساماندهی فضای سبز آن‌ها آغاز شده است.
شهردار منطقه سه شهر کرمان با اشاره به ساماندهی و بهسازی بوستان «پردیس» واقع در کوچه 22 خیابان «شیخ احمد کافی شمالی» به متراژ 4782 مترمربع گفت: بهسازی فاز دوم ضلع شمالی بوستان «شهید مطهری» و بوستان‌های «کربلا» و «نگین» واقع در بلوار «امام حسین(ع)» و لچکی‌ انتهای کوچه‌های 36 و 42 و خیابان «گلدشت» .

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا