آغاز بهسازی رفیوژ میانی بلوار «جهاد»:

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار منطقه دو کرمان، از آغاز بهسازی و زیباسازی رفیوژ میانی بلوار «جهاد»، با استفاده از جدول سنگی خبر داد.
به گزارش کِرنا، وحید زنگی‌آبادی، با اشاره به فرسودگی جدول‌های رفیوژ میانی بلوار «جهاد» گفت: به دستور شهردار منطقه دو، بهسازی و زیباسازی فاز اول رفیوژ میانی این بلوار در دستور کار قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه فاز اول این پروژه، از خیابان «عطار» آغاز می‌شود و تا تقاطع «شهید نامجو» ادامه خواهد داشت، گفت: طول مسیر این پروژه 300 متر است.
معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار منطقه دو افزود: در این پروژه جدول‌های قبلی برداشته شده و جدول سنگی و درپوش، جایگزین خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا