آزادی ۲ زندانی جرائم غیرعمد در کهنوج

دادستان کهنوج از آزادی ۲ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد به همت انجمن حمایت از زندانیان و کمک‌های مردمی در کهنوج خبر داد.

امید رضایی بر ترویج فرهنگ صلح و سازش در جامعه تاکید کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ابلاغی قوه قضاییه به دادگستری‌های سراسر کشور طی امسال، موضوع صلح وسازش در پرونده‌های قضایی است.

 سینا سیدی پور، پزشک و جراح معتمد انجمن حمایت از زندانیان کهنوج گفت: با هدف پویش مردمی و رسالت انجمن حمایت از زندانیان و به دستور ریاست قوه قضائیه سعی بر این داشتیم، خانواده‌های کم برخوردار زندانیان و خود زندانیان جرایم غیر عمد را که  در داخل زندان هستند، تحت پوشش مالی و کمک‌های پزشکی قرار بدهیم. 

وی افزود: اخیرا طی حرکت خودجوشی که با اطلاع رسانی ما و کمک‌های مالی مردم صورت گرفت، توانستیم ۲  نفر از زندانیان جرائم غیرعمد را که در داخل زندان هستند، آزاد کنیم و بدهی‌های آن‌ها را پرداخت کنیم. 

جراح و پزشک معتمد انجمن حمایت از زندانیان کهنوج با بیان اینکه بعد اجتماعی آزادی زندانیان بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: امیدواریم که این اقدام متداوم باشد و عزیزان و همکارانی که کمک کردند، تاثیرات مفید آن را ببینند.

خانم معاذالهی، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان کهنوج نیز در این خصوص گفت: امیدواریم این پویش، فعالیت گسترده و موثر و مثمر ثمری داشته باشد تا بتوانیم با حمایت مردم و خیران زندانیان جرائم غیر عمد زیادی را رهایی بخشیم.

وی افزود: مردم و نیکوکاران شهرستان کهنوج، مثل همیشه از قافله کار خیر عقب نماندند و حتی در مراحلی نیز پیشتاز و پیشگام بوده‌اند و با مشارکت در این پویش خداپسندانه، امید و شادی را به هم نوعان خود هدیه داده‌اند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا